fbpx

Müşteri Bulma Veritabanı

İhracat Müşterisi Burada

Sektörüne özel müşteri bulabileceğiniz internet sitelerini veritabanı olarak bir araya topladık.

Sektöre Özel

Her bir sektör için ayrı ayrı sınıflandırılmış veritabanları ile ihracat müşterinizi bulun.

sektör müşteri bulma
ülke müşteri bulma

Ülkeye Özel

Hedef ülkenizde hangi internet sitelerinden müşteri listelerine ulaşabilir veya firmaları arayabilirsiniz? Hepsi burada.

Neden Satın Almalısınız?

Zamandan Kazanç

İleri düzey arama teknikleriyle farklı sektörlerde ve farklı ülkelerde bir çok kaynağa erişim sağladık. Sıradan yollardan bulunamayacak kıymetli veriyi size sunuyoruz.

Kullanıma Hazır Veri

İleri düzey arama teknikleriyle farklı sektörlerde ve farklı ülkelerde bir çok kaynağa erişim sağladık. Sıradan yollardan bulunamayacak kıymetli veriyi size sunuyoruz.

Daha Fazla İhracat

Rakiplerinizden bir adım önde olmak için daha fazla müşteri adaylarına ulaşmalı ve farklı kitlelere erişebilmelisiniz. Listelemiş olduğumuz kaynakların ihracatınıza yenilerini eklemesini hedefliyoruz.

Hayvancılık

İnşaat

Diğer Sektörler

Sık Sorulan Sorular

Airtable, bulut tabanlı bir veri tablolama programıdır. 

Ücretlendirmeyi verinin kalitesine ve adetine göre yapıyoruz. Ayrıca verilerimizi güncelledikçe ve adet olarak sayılarını arttırdıkça fiyatlarını da arttırıyoruz. Ne kadar erken satın alırsanız sizin için o kadar avantajlı olacaktır. 

Araştırma çalışmalarımıza devam ediyoruz, zaman içerisinde diğer ülke ve sektörler de eklenmiş olacak. 

Veritabanına yıl içerisinde yeni veriler ekleyerek geliştiriyor ve güncelliyoruz dolayısıyla yeni yılda da güncel verilerden faydalanmanız için abonelik modelini tercih ediyoruz.
Hayır. İlk abone olduğunuz fiyat gelecek yıllardaki yenilemeleriniz için de geçerlidir. Mevcut aboneliğiniz artan fiyatlardan etkilenmez.
Veritabanına yeni veriler eklendikçe fiyatı kademeli olarak arttırıyoruz. Ne kadar erken abone olursanız o kadar düşük fiyattan faydalanırsınız.
Evet. Abone olurken gireceğiniz bilgilere otomatik olarak fatura kesilir ve e-posta olarak tarafınıza iletilir.
Aboneliğinizi iptal edebilirsiniz fakat iptal ettiğiniz andan itibaren veritabanına erişiminiz sonlanır. Ücret iadesi yapılmaktadır.
Evet. Dilediğiniz zaman info@expinno.com adresine iptal talebinizi Airtable kullandığınız e-posta adresi üzerinden gönderebilirsiniz.

Bizimle info@expinno.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Veritabanı Yol Haritası

12 Eylül 2021

Tekstil Veritabanı

19 Eylül 2021

Enerji Veritabanı

26 Eylül 2021

Madencilik Veritabanı

1 Ekim 2021

...