fbpx
müşteribulmaveritabanları-expinno

Tarım Sektörü Veritabanları

Sektörünüze özel ihracat müşterisi bulabileceğiniz internet siteleri hazır.

Hangi ürünleri kapsıyor?

Örnek tabloyu incele

Neden Bunu Satın Almalısın?

Zamandan Kazanç

Yıllar itibariyle topladığımız veritabanlarını, üzerinde aylarca çalışarak daha da genişlettik. Yüzlerce internet sitesini sizin için hazırladık.

Bilgiye Erişim

İleri düzey arama teknikleriyle farklı sektörlerde ve farklı ülkelerde bir çok kaynağa erişim sağladık. Sıradan yollardan bulunamayacak kıymetli veriyi size sunuyoruz.

Hazır Veri

Airtable listesini satın aldıktan hemen sonra görüntülemeye başlayabilir ve müşteri arama çalışmalarınıa araştırabilirsiniz.

Daha Fazla İhracat

Rakiplerinizden bir adım önde olmak için daha fazla müşteri adaylarına ulaşmalı ve farklı kitlelere erişebilmelisiniz. Listelemiş olduğumuz kaynakların ihracatınıza yenilerini eklemesini hedefliyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Airtable, bulut tabanlı bir veri tablolama programıdır. 

Ücretlendirmeyi verinin kalitesine ve adetine göre yapıyoruz. Ayrıca verilerimizi güncelledikçe ve adet olarak sayılarını arttırdıkça fiyatlarını da arttırıyoruz. Ne kadar erken satın alırsanız sizin için o kadar avantajlı olacaktır. 

Araştırma çalışmalarımıza devam ediyoruz, zaman içerisinde diğer ülke ve sektörler de eklenmiş olacak. 

Abonelik ödemenizi yaptıktan en geç 24 saat içinde sizinle iletişime geçip veritabanına erişiminizi açacağız. 

Sürekli güncellenen ve yeni internet siteleri eklendikçe daha fazla kaynağa erişebildiğiniz dinamik bir hizmet sunuyoruz. Dolayısıyla tek sefere mahsus bir ücretlendirme yapmıyoruz fakat dilerseniz ilk ödemenizden itibaren aboneliği iptal edebilirsiniz. 

Evet. Dilediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal ettiğiniz andan itibaren veritabanlarına erişiminiz sonlanır.

Bizimle info@expinno.com e-posta adresinden veya +90212 709 74 71 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. 

Fiyatlandırma

Yeni veritabanları eklendikçe fiyat kademeli olarak artar. Ne kadar erken satın alım yaparsanız o kadar avantajlı olursunuz. 29$ ile başlandı.

Tarım Veritabanı

$ 29
/ Yıllık
  • 17 farklı internet sitesini listeleme
  • Zaman kaybı yaşamadan anında giriş
  • Sürekli güncellenen veritabanı
  • Dilediğin zaman iptal