fbpx

hakkımızda

Export

İhracata başlamak ve var olan ihracatınızı arttırmak için doğru yerdesiniz. Sizler için Türkiye’nin ilk dış ticaret platformunu kurduk. Bugüne kadarki bilgi ve tecrübemizi sizlere aktarmaktan gurur duyuyoruz. İhracatınıza katkıda bulunmamız dileğiyle, bol ihracatlar. 

M. Arda Uzun
Kurucu – Dış Ticaret İstihbarat Uzmanı

Misyonumuz

Dış ticarette yapılmayanı yapmak, yapılanları geliştirerek daha iyisini yapmak esas amacımız. Danışmanlık ve eğitimlerimizle sektörümüzde en iyisi olma yolunda ilerliyoruz. Tüm hizmetlerimizde çıktımız ihracattır.

Vizyonumuz

Firmaların ihracata adım atmalarını ve var olan ihracatlarını arttırmalarını sağlayarak hem firmalar hem de ülkemiz için hedeflere ulaşılmasını sağlamak vizyonumuzun temellerini oluşturur.

Danışmanlık

1 İhracat Koçluğu
2 Pazar Araştırması
3 Rakip İstihbaratı
4 İthalatçı Listesi
İhracat Koçluğu

İhracat Koçluğu

İhracat departmanınıza yol gösterip, ihracat konusunda bilgi ve tecrübe aktarımı yaparak ihracat koçunuz olalım. İhracat nasıl yapılır uygulayarak görelim.
Daha Fazla Bilgi Al
Pazar Araştırması

Pazar Araştırması

En zor olanı başardınız. Şimdi ise sıra ürünlerinizin hangi pazarlara satılabileceğinin araştırılmasında!

Daha Fazla Bilgi Al
Rakip İstihbaratı

Rakip İstihbaratı

Rakiplerinizin verilerini merak ettiğinizi biliyoruz. Nereye ihracat yapıyorlar? İhracat müşterileri kim? Bayii ve distrübötürleri bulunabilir mi?

Daha Fazla Bilgi Al
İthalatçı Listesi

İthalatçı Listesi

Daha Fazla Bilgi Al

Eğitim

1 Kurumsal İhracat Eğitimleri (1/8)
2 Kurumsal İhracat Eğitimleri (2/8)
3 Kurumsal İhracat Eğitimleri (3/8)
4 Kurumsal İhracat Eğitimleri (4/8)
5 Kurumsal İhracat Eğitimleri (5/8)
6 Kurumsal İhracat Eğitimleri (6//8)
7 Kurumsal İhracat Eğitimleri (7/8)
8 Kurumsal İhracat Eğitimleri (8/8)
Kurumsal İhracat Eğitimleri (1/8)

İhracat Pazar Araştırması

Dış ticarete başlamadan ürettiğiniz ürünlerin hangi ülkelere satılabileceğini birlikte araştıralım. Hangi ülkede % kaç ithalat vergisine tabii olacaksınız, hangi ülkede sizden ne gibi evraklar istenecek birlikte öğrenelim.

Daha Fazla Bilgi Al
Kurumsal İhracat Eğitimleri (2/8)

İhracatta Müşteri Bulma Yöntemleri

Kaç farklı yoldan müşteri adaylarını bulabiliriz, sizin ürünleriniz özelinde birlikte araştıralım. Fuara katılmadan da masa başında müşteri adayları yaratılacağını birlikte örnekleyelim.

Daha Fazla Bilgi Al
Kurumsal İhracat Eğitimleri (3/8)

Satış Stratejileri Eğitimi

Ekibinizin satış becerilerini arttıralım, bakış açılarını genişleterek bilgi seviyelerini arttırıp satış donanımı kazandıralım. İhracata nasıl başlanır ve ihracat nasıl arttırılır bizden öğrenin.

Daha Fazla Bilgi Al
Kurumsal İhracat Eğitimleri (4/8)

Pazarlama İstihbaratı Eğitimi

İnternet sitenize hangi ülkelerden girildiğini birlikte inceleyelim, müşterilerinizin internet sayfalarında hangi sayfaya baktığını gözlemleyelim, attığınız e-postaların açılıp açılmadığını ve daha fazlasını birli

Daha Fazla Bilgi Al
Kurumsal İhracat Eğitimleri (5/8)

LinkedIn ile İhracat Eğitimi

B2B çalışanların ağırlıklı olarak kullandığı profesyonel iş ağı LinkedIn ile ihracat yapmanın püf noktalarını öğrendiğiniz, en etkili ve en kolay müşteri bulma yöntemlerinden birisi olduğunu birlikte d

Daha Fazla Bilgi Al
Kurumsal İhracat Eğitimleri (6//8)

İhracat Odaklı Google

Google araçlarını ihracat odaklı kullandığımızda basit ve hızlı adımlarla ihracat için aksiyon alabileceğimizi birlikte gözlemleyelim. İleri seviye arama teknikleriyle bulamacağınız veri kalmasın.

Kurumsal İhracat Eğitimleri (7/8)

Rakip İstihbaratı Eğitimi

Yurtiçinde ve yurt dışında rakiplerinizin kimler olduğunu birlikte araştıralım, bayii ve distribütör ağlarını ifşa edelim hatta ihracat müşterilerine ulaşarak nokta atışı araştırmalar yapalım. Müşteri bulmanın bu kadar kolay olduğunu öğrendiğinizde şaşıracaksınız.

Kurumsal İhracat Eğitimleri (8/8)

Konşimento Verisiyle Yeni Nesil İhracat

İngiltere, Kanada, İspanya, Brezilya ve Peru'daki konşimento veri tabanlarına ücretsiz ulaşalım, diğer ülkelerin konşimentolarına erişebileceğimiz ücretli kaynakları birlikte araştıralım ve ücretsiz örneklemler yapalım.

0
Yılında Kuruluş
0 +
Çalışma Günü
0 +
Farklı Firmaya Hizmet
0 +
Deneyim