fbpx

Export Innovation

İhracata başlamak ve var olan ihracatınızı arttırmak için doğru yerdesiniz. Sizler için Türkiye’nin ilk dış ticaret platformunu kurduk. Bugüne kadarki bilgi ve tecrübemizi sizlere aktarmaktan gurur duyuyoruz. İhracatınıza katkıda bulunmamız dileğiyle, bol ihracatlar. 

M. Arda Uzun
Kurucu – Dış Ticaret İstihbarat Uzmanı

Misyonumuz

Dış ticarette yapılmayanı yapmak, yapılanları geliştirerek daha iyisini yapmak esas amacımız. Danışmanlık ve eğitimlerimizle sektörümüzde en iyisi olma yolunda ilerliyoruz. Tüm hizmetlerimizde çıktımız ihracattır.

Vizyonumuz

Firmaların ihracata adım atmalarını ve var olan ihracatlarını arttırmalarını sağlayarak hem firmalar hem de ülkemiz için hedeflere ulaşılmasını sağlamak vizyonumuzun temellerini oluşturur.

Danışmanlık

1 İhracat Koçluğu
2 Pazar Araştırması
3 Rakip İstihbaratı
4 İthalatçı Listesi
İhracat Koçluğu

İhracat Koçluğu

İhracat departmanınıza yol gösterip, ihracat konusunda bilgi ve tecrübe aktarımı yaparak ihracat koçunuz olalım. İhracat nasıl yapılır uygulayarak görelim.
Daha Fazla Bilgi Al
Pazar Araştırması

Pazar Araştırması

En zor olanı başardınız. Şimdi ise sıra ürünlerinizin hangi pazarlara satılabileceğinin araştırılmasında!

Daha Fazla Bilgi Al
Rakip İstihbaratı

Rakip İstihbaratı

Rakiplerinizin verilerini merak ettiğinizi biliyoruz. Nereye ihracat yapıyorlar? İhracat müşterileri kim? Bayii ve distrübötürleri bulunabilir mi?

Daha Fazla Bilgi Al
İthalatçı Listesi

İthalatçı Listesi

Daha Fazla Bilgi Al

Eğitim

1 Pazar Araştırması
2 Müşteri Bulma Yöntemleri
3 Dış Ticaret İstihbaratı
4 LinkedIn ile İhracat
5 İhracat Odaklı Google
6 Yeni Nesil İhracat
7 Rakip İstihbaratı
8 Satış İstihbaratı ve CRM
9 Satış Stratejileri Eğitimi
Pazar Araştırması

Pazar Araştırması Eğitimi

Dış ticarete başlamadan ürettiğiniz ürünlerin hangi ülkelere satılabileceğini birlikte araştıralım. Hangi ülkede % kaç ithalat vergisine tabii olacaksınız, hangi ülkede sizden ne gibi evraklar istenecek birlikte öğrenelim.

Daha Fazla Bilgi Al
Müşteri Bulma Yöntemleri

Müşteri Bulma Yöntemleri Eğitimi

Kaç farklı yoldan müşteri adaylarını bulabiliriz, sizin ürünleriniz özelinde birlikte araştıralım. Fuara katılmadan da masa başında müşteri adayları yaratılacağını birlikte örnekleyelim.

Daha Fazla Bilgi Al
Dış Ticaret İstihbaratı

Dış Ticaret İstihbaratı Eğitimi

Although eLearning is based on formalized learning, it is provided through electronic devices such as Electronic learning, is the delivery of learning and training through digital resources computers, tablets and even cellular phones that are connected to the internet.
Daha Fazla Bilgi Al
LinkedIn ile İhracat

LinkedIn ile İhracat Eğitimi

B2B çalışanların ağırlıklı olarak kullandığı profesyonel iş ağı LinkedIn ile ihracat yapmanın püf noktalarını öğrendiğiniz, en etkili ve en kolay müşteri bulma yöntemlerinden birisi olduğunu birlikte d

Daha Fazla Bilgi Al
İhracat Odaklı Google

İhracat Odaklı Google Eğitimi

Google araçlarını ihracat odaklı kullandığımızda basit ve hızlı adımlarla ihracat için aksiyon alabileceğimizi birlikte gözlemleyelim. İleri seviye arama teknikleriyle bulamacağınız veri kalmasın.

Daha Fazla Bilgi Al
Yeni Nesil İhracat

Yeni Nesil İhracat Eğitimi

İngiltere, Kanada, İspanya, Brezilya ve Peru'daki konşimento veri tabanlarına ücretsiz ulaşalım, diğer ülkelerin konşimentolarına erişebileceğimiz ücretli kaynakları birlikte araştıralım ve ücretsiz örneklemler yapalım.

Daha Fazla Bilgi Al
Rakip İstihbaratı

Rakip İstihbaratı Eğitimi

Yurtiçinde ve yurt dışında rakiplerinizin kimler olduğunu birlikte araştıralım, bayii ve distribütör ağlarını ifşa edelim hatta ihracat müşterilerine ulaşarak nokta atışı araştırmalar yapalım. Müşteri bulmanın bu kadar kolay olduğunu öğrendiğinizde şaşıracaksınız.

Daha Fazla Bilgi Al
Satış İstihbaratı ve CRM

Satış İstihbaratı ve CRM Eğitimi

İnternet sitenize hangi ülkelerden girildiğini birlikte inceleyelim, müşterilerinizin internet sayfalarında hangi sayfaya baktığını gözlemleyelim, attığınız e-postaların açılıp açılmadığını ve daha fazlasını birlikte öğrenelim.

Daha Fazla Bilgi Al
Satış Stratejileri Eğitimi

Satış Stratejileri

Müşteri adayını (lead) müşteriye (customer) çevirmenin bir çok yolu var. Eğitim içeriğinde bu yolları baştan aşağı inceleyerek, müşteriye nasıl ulaşacağınızın yöntemlerini stratejik bakış açısıyla değerlendiririz.

Daha Fazla Bilgi Al
yigitakü
0
Yılında Kuruluş
0 +
Çalışma Günü
0 +
Farklı Firmaya Hizmet
0 +
Deneyim